Fas Turları

: Fas Turları
: 0212 532 08 08 pbx
: 26.01.2015
: 30.01.2015
: 4 gece 5 gün
: 5* Otel - YP Konaklama (Bilet Hariç)
: 550 € / 1505 TL
Fas Turları resmi
Fas Turları rezervasyon Bizi Ücretsiz Arayın Fas Turları Seyahat Danışmanı Fas Turları Tavsiye

Fas Turları Tarih ve Fiyatları

Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Gece Sayısı
Konaklama
Fiyat
26.01.2015
30.01.2015
4 gece
5* Otel - YP Konaklama (Bilet Hariç)
550 € / 1505 TL

Fas Turları Tur Programı

"SÖMESTR PROGRAMI UÇAK BILETI UCRETE DAHIL DEĞİLDİR" ACENTAMIZA DANIŞINIZ !!!

1. Günİstabul / Casablanca / Rabat / Meknes / Fes

Saat 22.00’de Sabiha Gökçen Havalimanında buluşma. Bagaj ve gümrük işlemlerimizin ardından 00.30 Airarabia Tarifeli uçağıyla Casablanca hareket. Sabah saatlerinde Casablanca ’ya varış ve kahvaltı için serbest zaman. Ardından otobüsümüz ile Rabat’a hareket, Rabat şehir turunda Kraliyet Sarayı, Hassan kulesi, Mohammet V’in anıtsal türbesi görüldükten sonra Meknes’e hareket, Yolda Berberlerin önemli yerleşim birimleri olan Khemisset ve Tiflet’ten geçilerek Meknes’e variş. . (serbest ogle yemegi) 40 km uzunluğundaki surlari ile tanınan şehrin en önemli eserlerinden Bab Mansour’un gezisinden sonra Fes’e hareket. Otele transfer ve yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama.

2. GünFes / Casablanca

Sabah kahvaltısını otelde aldıktan sonra Fes şehir turuna katılma. Medina turunda; Eski baş şehrin ziyareti, Bou Anania ve Attarine Islam Üniversiteleri, Karaouine Camii, Nejjarine Çeşmeleri ve Sukların gezisinden sonra (serbest ogle yemegi) Öğleden sonra Yahudi mahalleleri ve şehir surlarının gezisinin ardından Casablanca ya hareket, otele varis ve yerlesme . Akşam yemeği ve konaklama.

3. GünCasablanca / Marrakech

Sabah kahvaltısını otelde aldiktan sonra Casablanca sehir turu. Turumuzda; Anfa & Ain Diab, Muhammed V Meydani, Birlesmis Milletler Meydanş ve Hassan II Camisininde ogle namazi sonrasi Marrakech’e hareket, keyifli bir yolculuk sonrasi Settat ve Benguerir sehirlerinden geçerek Marrakech’e varış ve hotele yerlesme, Akşam yemeği ve konaklama.

4. GünMarrakech

Kahvaltı sonrası, tam günlük Marrakech turu. Şehrin “UNESCO Somut Olmayan Kültür Miras listesinde koruma altına aldığı ilk şehir meydanı” olan Jemaa el Fnaa yani Kıyamet Meydanı’na gidiyoruz. Jamaa El Fena Meydanı, Afrika’daki en hareketli meydan. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileriyle şenlenen bu alan, Marakşilerin buluşma alanıdır. İspano Moresk mimarisinin 800 yıllık örneği Koutoubia Minaresi, Saadien Anıt Mezarları ve 19. yüzyılda şehri idare eden paşa tarafından inşa ettirilmiş Bahia Sarayı gezilecek mekânlar arasındadır. Çarşı – Alış – Veriş için serbest zaman. Dev bir labirenti andıran çarşıda el sanatlarının tüm örneklerini bulmak mümkündür. Akşam yemeği ve konaklama Marrakech otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz için akşam Fas’a özgü folklorik danslarla ve at gosteri ile yemekli Chez Ali Show(65€).

5. GünMarrakech / İstanbul

Sabah kahvaltısını otelde aldıktan sonra Casablanca Muhammed V havalimanına transfer ve bilet işlemleri sonrası pasaport kontrolunden geçiş ve uçağa biniş. Yaklaşık 4,5 saatlik uçuş sonrası 23.00 sularında İstanbul’a varış. Zevkli Gezimizin sonu. Tahmini Oteller 5* Oteller Marrakech: Ryaf Mogador Menara Hotel-Vb. Casablanca: Shearaton Hotel Fez: Ramada Hotel- Vb.

'' MINUMUM 16 KISI GRUP FIYATIDIR..."

Fas Turları Fiyata dahil Olan Hizmetler

5* Otellerde 4 Gece YP, Konaklama
Sabah Kahvaltısı, Aksam Yemekleri
Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Programdaki Gezi ve Transfer Hizmetleri
Seyahat  Sigortası  15 € 

Fas Turları Fiyata dahil Olmayan Hizmetler

AIR ARABIA UCAK BILETİ 350 € DAN BASLAMAKTA

THY UCAK BILETI           500 €
Öğlen Yemekleri
Otel Ekstra Harcamaları
Yurt Dışına Çıkış Harcı
Tek Kişilik Oda Farkı 110 €
0-2 Yaş Free
3-11 Yaş 450 € 

Fas Turları Vize Bilgileri

Fas Turu için vize uygulaması bulunmamaktadır.
6 Ay süreli pasaportunuzun olması yeterlidir.

Fas Turları 26.01.2015 tarihine kadar 10788 sayfa gösterimi yaptı.
ispatur Facebok'ta ispatur Twitter'da
Copyright © 1995 - 2013 İspa Turizm Taş. ve Tic. A.Ş.

Valid XHTML 1.0 Transitional