Başaranlar Termal Otel

Başaranlar Termal Otel

Termal Otel
  • Havalimanına Uzaklık: Esenboğa Havaalanı 300 Km
  • Havuz: Termal Havuz Mevcuttur
  • Odada Termal Su: Her Odamızda Mevcuttur
  • Engelli Dostu: Engelli İndirimi
  • En Yakın Merkez: Afyon 22 Km
  • İnternet: Ücretisz
Başaranlar Termal Otel, tarihi mekanlar ve eşsiz doğası ile unutamayacağınız, huzur ve eğlence dolu bir tatil için siz değerli misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyar.
Sadece Oda
0 ile 6 yaş arası çocuklarda % 100 indirim.
Ücret Hesaplama
Talep Gönder

Genel Özellikler

Tesisimiz de fizyoterapist eşliğinde ücretsiz fiziksel değerlendirme yapılıp, kişiye uygun rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Rehabilitasyon programı kapsamında;

Manuel Terapi, Kinesio Taping ve Rijit Bandlama, Kişiye Özel Su İçi Egzersizler, Germe ve Kuvvetlendirme Egzersizleri, Thereband Egzersizleri, Konnektif Doku ve Friksiyon Masajı, Kulunç Skar Doku Fibrozit Alanlara Yönelik Uygulamalar, Yüzeyel ve Derin Isıtıcılar, Elektro Terapi Uygulamaları, Çamur Banyosu(Peloid Uygulaması)

Masaj

Uygulamalarımız kişiye özel olup doktor tanısı ve fiziksel değerlendirme,

neticesinde sizin ve sağlıgınız için en iyi olacak şekilde yapılmaktadır.

Yaşamınıza anlam ve hareket katıyoruz.

SAĞLIKLA ve BİZİMLE KALIN .

AKTİVİTE

Balık Avı Aktiviteleri

Balık avı heyecanını yaşamak isteyenlere , tesisimize 17km. mesafede bulunan Ayazini Göletinde olta balıkçılığı yapabilirsiniz.Sazan balığı türlerinden tutma imkanı vardır. 2kg'a kadar büyüklükleriyle balıklar sizi şaşırtacak ve çekerken de yoracak… Gölet frig vadisinin en huzur verici yeridir. Bu keyifli aktiviteyi yapmak için ihtiyacınız olan olta balıkçılığı malzemelerini otelimizden kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Tuttuğunuz balıkları otelimiz aşçısına pişirttirebilirsiniz ya da göle bırakabilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun çok keyif alacağınız tartışılmaz… Rast gele…

Bisiklet Keyfi

Tesisimiz bölgesinde hem profesyonel hem de amatörlere hitab eden bisiklet için uygun yollar bulunmaktadır. İster kendi bisikletinizi getirerek ister tesisimizde bulunan bisikletlerden kiralayarak, tatilinizi, ailenizle ve sevdikleriniz ile bisiklet sürerek daha keyifli ve daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

Spor Aktiviteleri

Tesisimizde bulunan futbol ve basketbol sahasını kullanarak, gönlünüzce spor yapabilirsiniz. Ayrıca tesislerimize ait olan atlara manejimizde binebilir ya da çocuklarınızı seyislerimizin eşliğinde bindirebilirsiniz.

Kültür Aktiviteleri

Tesisimiz tarihi mekanların çok yakınındadır. Çevremizde bulunan Frig Vadisi, Emre Gölü, İmaret Cami, Karahisar kalesi gibi yerleri gezebilirsiniz. Frig Vadisi tarihi , doğal ve kültürel dokusu ile Hellenistik , Roma , Bizans dönemlerinden kalan kiliseleri , kaya oyma mezarları lahitleri , peri bacaları , kaya oyma evleri ile keyifli gezilerimiz için sizleri bekliyor.

Çocuk Aktiviteleri

Çocuklarınız için, Başaranlar Termal bulunmaz bir doğal oyun alanıdır. Tamamı çim alan olan bahçemizde, çocuklarınız güvenle dolaşabilirler. Onların güvenliğini de düşünerek inşaa ettiğimiz oyun alanı parkımızda oynayabilir, hayvanat bahçesini gezebilir, atabinmeyi öğrenebilirler.

Eğlence Aktiviteleri

Tesisimizde bulunan kafeterya alanlarında, bilardo, air hockey, langırt oynayabilirsiniz. Yine arkadaşlarınız ile ya da tesisimizde konaklayan diğer müşterilerimiz ile okey, tavla ya da kağıt oyunları oynayabilirsiniz.

 

TERMAL HAVUZ ve SPA

SPA Aktiviteleri

Yüzme havuzu ve SPA merkezimizde; sauna, çamur banyosu, masaj tedavisi, türk hamamı, buhar odası, fitness center, termal tedavi havuzu, ısıtmalı taş yataklar ve füzyoterapi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Her dairede, sınırsız ve kullanımınıza açık 3 tonluk termal havuz bulunmaktadır.

 

Sunulan Servisler
Genel Özellikler

Çamaşır Yıkama (Ücretli)
Otopark
Doktor (Ücretli)
Asansör
Market (Ücretli)
Oda Servisi (Ücretli)
SPA
Mescid

Aktivite/Spor

Bilardo
Spor Salonu
Oyun Salonu (Ücretli)
Hamam
Masaj (Ücretli)
Sauna
Langırt
Basketbol

Havuz/Plaj

Kapalı Havuz
Duş
Termal Havuz