Tarihçemiz

1988 yılında kurulan acentamız günümüze kadar müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. İlk olarak hac, umre, bilet alanında hizmet veren acentamız ilerleyen dönemlerde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arkasına alarak 1995 yılında Alternatif Tatil için önemli bir basamak olan Elvan Tatil Köyü’nü işletmiştir. 1995 yılında IATA üyesi olan acentamız yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı da yapmaktadır. ‘’En büyük kazancımız müşteri memnuniyeti ‘’ sloganı ile dürüstlük politikamızdan ödün vermeden sizleri de İspa Ailesi’nden birer birey olarak kabul etmekteyiz.

Rezervasyon sistemi olarak yaygın şekilde kullanılan Türk Hava Yollarının Troya, uluslararası rezervasyon sistemi olan Amadeus sistemlerini kullanmaktadır. Bu sistemler sayesinde aynı anda 750 yi aşkın havayolunu, 50 taşıt kiralama kuruluşu ve 90 bin otel bilgisine anında ulaşarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.  Bünyemizde çalışan deneyimli ekibimiz sayesinde gitmek istediğiniz parkur hakkındaki en uygun bağlantılar, çeşitli bilet tipleri, Türkiye’nin ve dünyanın gözde mekânlarına tatil, dünyanın her yerine vize hizmeti ve Huzura Yolculuk ’ta ( Hac- Umre ) sizlere rehberlik edebiliriz.

Kalite Politikamız

Sunduğumuz hizmet kalitesi ile En Büyük Kazancımız Müşteri Memnuniyeti, Çalışma Ortamı ve Koşulları ile dürüst ekibimizle çalışanlarımız, verimlilik, rekabet ve teknolojik donanımları ile tedarikçilerimiz, yasal düzenlemelere uyma, sosyal sorumluluk, çevreye duyarlılık ve aynı hassasiyetlere sahip olmamız açısından ülkemiz insanının beklentilerine uygun hizmet sağlamak amacıyla belirlenmiş standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek ve bağlılıklarını arttırmak, hizmet süreçlerimizi çağın yeniliklerine göre sürekli iyileştirmektir.

İspa Tur genç, dinamik ve dürüst ekibi ile kurulduğu günden bu güne hac ve umre programları ile 50.000 kişiye Umre, 15.000 kişiye Hac ibadetinde rehberlik etmenin haklı sevincini yaşamaktadır.

Vizyonumuz

Değişim, gelişim bu günü aşabilip, yarınları yakalayabilme ve çağın teknolojik yeniliklerini kullanarak siz değerli müşterilerimize ‘’ Hizmetse Eğer, Her Şeye Değer‘’ sloganı, dürüstlük temelleri üzerine kurulu prensibimizden ödün vermeden hizmet vermektir.

Misyonumuz

Her firmanın misyonu vardır ve hemen hemen hepsinin de amacı aynıdır. Biz farklı bir amaç ile adım attık. Amacımız bizimle aynı hassasiyetleri paylaşan siz değerli müşterilerimize İspa Ailesi olarak hizmet vermektir. Kapıdan ilk adımı attığınızda Anadolu insanı kadar sıcak gülümseyişi ve naif sesi ile sizlere ‘’ Hoş Geldiniz’’ diyecek olan fertlerimiz var. Biz biliyoruz ki, hizmet vermek kolay bir şey değildir. Bu yüzden çok çalışıyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimiz de İspa Turizm ailesindensiniz.

Hizmetlerimiz

- Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak bileti        
- Hac ve Umre         
- Alternatif Tatil ve Oteller
- Yurt içi ve Yurt dışı Otel Rezervasyonları         
- Incoming ve Kültür Turları
- Vize hizmeti, araç kiralama, toplantı, seminer ve fuar organizasyonları

Siz hayal edip isteyebiliyorsanız bizce mümkün. Yapacağınız tüm seyahatlerde birlikte olmak dileğiyle…


İspa Turizm Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.