Ihlara Termal Tatil Köyü

Ihlara Termal Tatil Köyü

Termal Otel
  • Havalimanına Uzaklık: Nevşehir Havaalanı 70 Km
  • Havuz: 1 Bayan - 1 Bay Havuzu
  • Odada Termal Su: Tüm Odalarda Mevcut
  • Engelli Dostu: Engelli İndirimi
  • En Yakın Merkez: Ihlara 6 Km
  • İnternet: Ücretsiz
Ihlara Termal Otel Türkiye'nin mineral yönünden en zengin kaplıca suyuna sahip otelidir. 4 Yıldız konforunu, 50m²'lik odalarda ailenizle birlikte rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.
Yarım Pansiyon
0 ile 6 yaş arası çocuklarda % 100 indirim.
Ücret Hesaplama
Talep Gönder

Genel Özellikler

Ihlara Termal Otel Türkiye'nin mineral yönünden en zengin kaplıca suyuna sahip otelidir. 4 Yıldız konforunu, 50m²'lik odalarda ailenizle birlikte rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ihlara Termal Otel bütün odalarında kaplıca suyunu 24 saat kullanabileceğiniz emsalsiz bir tatil olanağı sunuyor.İçerdiği 1 lt.suda 7609mg.mineral zenginliği ile bugün termal kaplıca suyunun tedavi edici özelliğini iyi bilen bütün bilim çevrelerince tavsiye edilmektedir.

 

Aktivite

Ihlara Termal Tatil köyü'nde müşterilerimizin tesislerimizden en iyi şekilde yararlanması için her türlü sportif alanlarda hazırlanmıştır. Modern spor salonlarımızda bay ve bayan müşterilerimiz kendileri için hazırlanmış spor aletlerinden diledikleri gibi ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Ihlara Termal Tatil Köyü'ne gelen her müşterinin hoşça vakit geçirmesi için her detayı düşündü. Müşterilerimiz bilardo, masa tenisi oynayabilir. Ve oyun salonlarında arkadaşlarıyla birlikte hoşça vakit geçirebilirler. Ayrıca çocuk oyun evi, oyun parkları ve hayvanat bahçesi minik misafirlerimizin ilgi odağı haline gelecektir.

 

Havuz & Spa

Ihlara Termal Tatil Köyü'nde,  bay- bayan ayrı olmak üzere termal havuzlara sahiptir.  Kapalı havuz komplekslerimizde bay-bayan misafirlerimizin ayrı ayrı bölmelerde yer aldığı duş ve giyinme odaları ile özel eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolaplarımız mevcuttur.Ihlara Termal Hotel, bay- bayan ayrı olmak üzere 240 ve 140 m2'lik kaplıca havuzları ile bölgenin en büyük Termal & Spa kompleksine sahiptir.

Herşey Dahil Ayrıntılar (Yarım Pansiyon)

Detaylar Açıklama
Kahvaltı Açık Büfe
Akşam Yemeği Açık Büfe
Sunulan Servisler
Genel Özellikler

Kablosuz İnternet
Çamaşır Yıkama (Ücretli)
Otopark
Doktor (Ücretli)
Market (Ücretli)
SPA
Mescid

Aktivite/Spor

Spor Salonu
Oyun Salonu (Ücretli)
Hamam
Masaj (Ücretli)
Masa Tenisi
Sauna
Buhar Banyosu
Çocuk Parkı

Havuz/Plaj

Kapalı Havuz
Çocuk Havuzu
Termal Havuz