Obam Termal Otel

Obam Termal Otel

Termal Otel
  • Havalimanına Uzaklık: Balıkesir Havaalanı 70 Km
  • Havuz: 1 Bayan ve 1 Bay Havuzu
  • Bayanlara Özel Plaj: YOK
  • Odada Termal Su: Odalarda Mevcut
  • Engelli Dostu:
  • Plaj: YOK
  • En Yakın Merkez: Sındırgı 19 Km
  • İnternet: Ücretsiz
  • Bayanlara özel: HAVUZ
Obam Termal Resort Otel & Spa¸ hayatın telaş ve stresinden arınarak moral, huzur ve sağlık depolayacağınız kusursuz bir tatil vaadiyle sizleri çağırıyor.Obam Termal, hem yalnız kalarak sükunet bulmanız, hem de sosyalleşerek eğlenebilmeniz için detaycı bir yaklaşımla projelendirilmiştir..
Yarım Pansiyon
0 ile 6 yaş arası çocuklarda % 100 indirim.
Ücret Hesaplama
Talep Gönder

Genel Özellikler

Otelimiz, toplamda 92 oda olup bunların 58’i standart oda, 24’ü villa süit oda, 8’i süit oda ve 2’si engelli oda olarak hizmet veriyor. Dört mevsim doğası ve dört dörtlük tatil anlayışıyla, Sındırgı Hisaralanı mevkiinde 50.000 m2 açık, 12.500 m2 kapalı alanda kurulu olan Obam Termal, gerek tesislerindeki kalite anlayışı, gerekse hizmetleri konusunda verdiği hassasiyet ile huzurlu bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Otelimiz, yönetim anlayışı olarak da oldukça modern, açık fikirli, müşteri dostu ve kaliteden taviz vermeyen bir düşünce yapısını benimsiyor.
Müthiş doğal güzellikleri içerisinde barındıran manzaramız eşliğinde ve mucizevi termal suyumuz ile sağlığınıza kavuşurken geçireceğiniz her dakikayı daha anlamlı ve daha unutulmaz kılmak adına sizlere bir otelden beklediğinizden çok daha fazlasını sunuyor olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu duyuyoruz.
T.C. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 01.03.2007 tarih ve 2981 sayılı tıbbi değerlendirme raporuna göre Obam Termal’in sahip olduğu su 1266 mg/lt mineralizasyonu olan miks, florörlü (11.1 mg/lt) termomineralli sudur.

Aktivite

Aileler açısından sıklıkla tercih edilen otelimiz, tesis yerleşimlerini ihtiyaç duyulan özellikli alanlarını da misafirlerinin arzu ve istekleri yönünde belirlemiştir. Obam Termal Otel, sunduğu doğallık dolu tesisleri, rahatlatıcı hizmetleri ve çok farklı bir tatil anlayışı ile misafirlerinin gönüllerine ve ruhlarına hitap ederken, aynı zamanda pek çok aktivite için yeterli ve gerekli alanları da tesisleştirmeyi başarmıştır.
Otelimiz havuz başı etkinlikleri, doğal şartlarda sağladığı yürüyüş imkanları ve çok daha fazlası ile, değerli misafirlerini beklemektedir.
Otelimiz bünyesinde bulunan bisiklet kiralama hizmetimiz ile Marmara Bölgesi’nin en yüksek ikinci dağı olan Ulus Dağı eteklerinde gezintiye çıkabilirsiniz.
Yeşilin birbirleri ile yarışır güzellikteki tüm tonlarını içinde barındıran Ulus Dağı ormanlarında çıkacağınız bisiklet gezisi ile ruhunuzun dinlendiğini ve yenilendiğinizi hissedeceksiniz.
Tüm misafirlerimiz için olduğu gibi misafirlerimizin çocuklarının da otelimizde bulundukları her anı mutlu ve neşeli geçirmeleri için otelimizde birçok oyun alanının içinde bulunduğu bir eğlence salonumuz bulunmaktadır.

 

Herşey Dahil Ayrıntılar ()

Detaylar Açıklama
Kahvaltı Açık Büfe
Akşam Yemeği Açık Büfe
Öğle Yemeği Açık Büfe
Sunulan Servisler
Genel Özellikler

Bar
Kablosuz İnternet
Çamaşır Yıkama (Ücretli)
Otopark
Kuaför (Ücretli)
Konferans Salonu (Ücretli)
Doktor (Ücretli)
Asansör
Market (Ücretli)
Otele Ait Transfer (Ücretli)
Oda Servisi (Ücretli)
SPA
Çocuk Klubü
Mescid
İnternet Kafe (Ücretli)

Aktivite/Spor

Spor Salonu
Futbol Sahası
Oyun Salonu (Ücretli)
Hamam
Jakuzzi
Kütüphane
Masaj (Ücretli)
Sauna
Buhar Banyosu
Çocuk Parkı
Basketbol

Havuz/Plaj

Kapalı Havuz
Çocuk Havuzu
Açık Havuz
Duş
Termal Havuz